22cm Адаптер за индукционен котлон универсален RISOLI (60057)

60057

Италиански универсален адаптер за индукционен котлон RESOLI 22cm.

Повече детайли

4 Артикула

Техническо описание

Дъно размер, см20.5
Тегло, кг0.9
Височина, см0.6
Широчина, см22
Дължина, см39
ПоддръжкаНЕ се мие в миялна машина
Работа с индукционен плотРаботи и на индукционен котлон
ФормаКръг

Повече информация

Материал: Неръждаема стомана

Сваляема пластмасова дръжка.

Производство: Италия

Позволява употреба на медни съдове върху индукционни плотове.

Подходящ за използване върху индукционни котлони.

Не е подходящ за използване в микровълнови фурни.

Задайте въпрос който Ви интересува за ТОЗИ продукт.

Не се изисква регистрация!

2 Въпрос(а) на които е отговорено

Ако все още не сте намерили отговор на въпроса си относно този продукт, използвайте формата за да го зададете.

опция
*задължително
  • Попитано от Диана
    на 2018-05-08
    Здравейте! Моля, обяснете ми каква е разликата между универсалния и обикновения адаптер? Означава ли, че може да се използва за различни по размер съдове от този на адаптера. Например - по-малки и дали ще е ефективно? Отговор:
    Употребата на универсален адаптер, позволява да използвате всякакви размери съдове до размер на дъното равен до посочения в описанието или до + 1-2 см по-голям. Съдовете с по-малък диаметър ще се нагряват без проблем.
  • Попитано от Роси Костадинова
    на 2021-11-28
    Здравейте, използвам съдове на Цептер с диаметър 22, 18 и 14 см. Какъв адаптор бихте ми препоръчали. Моля да ми дадете ваш телефон за връзка за да мога да ви задам допълнително въпроси при необходимост. Предварително, благодаря! Отговор:
    За оптимален резултат, адаптера трябва да е равен с размера на котлона. Телефонни номера за връзка с нас, може да откриете както най-долу на страницата ни "Информация за магазин", така и най-горе "Позвънете сега"

30 други продукти в тази категория: