Ø26cm Чугунен тиган грил LAVA ECO (LV ECO GT 26 T5)

LV ECO GT 26 T5

Емайлиран кръгъл чугунен грил тиган с двуслоен емайл Ø26cm

Повече детайли

2 Артикула

Техническо описание

Дъно размер, см20
Приблизителен брой порции2-4
Kапацитет/обем, л1.36
Тегло, кг2.3
Дълбочина, см3.1
Височина, см3.8
Широчина, см29.5
Дължина, см33
Дебелина на материала - дъно, мм5.5
Дебелина на материала - стени, мм4
Гаранция24 месеца
ПоддръжкаМие се в миялна машина
Работа с индукционен плотРаботи и на индукционен котлон
ФормаКръг

Повече информация

Снимките са илюстративни.

А ето го и нашето кулинарно изкушение:

Кордон Бльо със зеленчуци, сос песто и лешници

Задайте въпрос който Ви интересува за ТОЗИ продукт.

Не се изисква регистрация!

5 Въпрос(а) на които е отговорено

Ако все още не сте намерили отговор на въпроса си относно този продукт, използвайте формата за да го зададете.

опция
*задължително
  • Попитано от Стамат
    на 2015-10-08
    Купих такъв тиган, но храната в него много залепва. Какво да направя? Отговор:
    Ако тигана залепва има няколко причини: Тигана трябва да е максимално нагрят преди да поставите продуктите вътре; Задължително омазнявайте с мазнина.Най-добре е да приложите изпичане по препоръчана от наши клиенти рецепта: Хубаво се намазва с олио повърхността на тигана. Обръща се с дъното нагоре и се изпича във фурната за 30 минути на 180-200 градуса. Съда вече е изпечен и върху него се образува нещо като лак. Тънък, прозрачен и лъскав филм, който предпазва съдинката от залепване.
  • Попитано от Иван Савов
    на 2015-10-08
    Дъното на тигана ли е 26 см? Отговор:
    Дава са размера в най външната част - горе. Дъното е около 21 см.
  • Попитано от Стефан
    на 2017-04-21
    Здравейте,къде може ли да се види този продукт в Пловдив. Имате ли представителство? Отговор:
    Продаваме само онлайн през сайта ни и през няколко партньора отново онлайн. Продуктите може да се видят и пипнат в офиса ни в София, където имаме и шоурум. За съжаление, продажбата през физически магазин, ще оскъпи много съдовете и няма да можем да предложим атрактивна цена за тях.
  • Попитано от Katya
    на 2017-04-24
    Здравейте! Аз съм от София и искам да попитам може ли от ваш шоурум да си купя тигана или трябва да го поръчам онлайн. Също така искам да знам дали самите ребра на тигана са достатъчно високи /така ми се струват на снимката/, че да не се пържи храната, а да се пече като например по-мазно месо. Защото имам грил тиган с ниски ребра и като пека на него, месото буквално си се пържи, вместо да се пече, защото мазнината се стича, но когато ребрата не са високи, мазнината пържи месото. Благодаря предварително! Отговор:
    Разполагаме с шоурум, намиращ се в гр. София, кв. Лагера, ул. Добротица Деспот 6, където всичките ни артикули могат да се пипнат и да се купят на място. Тиганът, конструктивно е с достатъчно високи ребра, за да се избегне точно това пърженене което се получава от по-ниски ребра.
  • Попитано от Мария
    на 2020-07-22
    Този тиган устойчив ли е на надраскване и за всички видове котлони ли е приложим? В материала, от който е изработен, има ли примеси на вещества, опасни за човека? Моля, да ми препоръчате грил тиган, който да съответства на посочените потребности и да бъде с диаметър на дъното - поне 25см.Поздрави! Отговор:
    Чугунените съдове LAVA, нямат специално незалепващо или против надраскване покритие. Но емайлът е достатъчно здрав, позволява спокойно миене дори в съдомиялни машини и готвене дори с киселинни продукти (домат, вино). Чугунът и емайла са напълно безвредни, притежават редица сертификати за качество които са качени на сайта ни. За тиган с размер на дъното 25см, обърнете внимание на предложенията ни Ø30см. (горния край).

Аксесоари

29 други продукти в тази категория: